Doprovodný program na SWCS

Na Startup World Cup & Summit se s námi podílí celá řada partnerů, díky nimž vám můžeme nabídnout bohatý program plný inspirace. Každý z partnerů má ve startupovém světě co nabídnout a věříme, že i vás náš doprovodný program obohatí!

Mayfair Assets

Investiční společnost Mayfair Assets je generálním partnerem a na SWCS vám ve Velkém sálu Lucerny přináší Inspiration Zone, na níž se bude v rámci soutěže Startup World Cup 2018 hrát o milionové investice. Mayfair Assets si navíc ze soutěžících startupů vybere jeden projekt, jemuž poskytne investici ve výši až 100 tisíc dolarů.

Česká spořitelna

Česká spořitelna je partnerem Student Startup Battle, prvního ročníku startupové soutěže pro vysokoškolské studenty. Nejúspěšnější studentské projekty díky tomu získají cenné kontakty, setkají se s investory a možná si odnesou dokonce i investici.

Česká spořitelna zároveň posadí svého zástupce do role předsedy poroty studentské soutěže. Věra Šidlíková, projektová manažerka MSE, má mnohaleté zkušenosti z oboru bankovnictví a díky svému zaměření má přehled o službách a řešeních vhodných zejména pro začínající podnikání.

Česká spořitelna obecně podporuje univerzity i univerzitní podnikatelské inkubátory po celé republice a pomáhá dobrým myšlenkám.

Czech Convention Bureau

Czech Convention Bureau, marketingová a B2B platforma spadající pod agenturu CzechTourism, zaštituje kongresový průmysl v ČR a aktivně se podílí na získávání mezinárodních eventů do ČR. V rámci kongresového průmyslu, jakožto významného segmentu cestovního ruchu hrají nové technologie čím dál tím větší roli. Czech Convention Bureau bude na Startup World Cup & Summit hledat startupy, které se dají využít v kongresovém průmyslu a případně pomůže jejich nasměrování správným směrem. Ten nejlepší získá Czech Convention Bureau Award.

Google Czech Republic

Společnost Google podporuje inovace nejen v technologiích, a tak na SWCS přináší doprovodný program pro startupy – tzv. Google Developers Launchpad, podpořený deseti mentory na téma „Grow & Monetise Your User Base“. Launchpadu se mohou zúčastnit všechny startupy bez ohledu na to, jestli jsou zaregistrovány v soutěži nebo se přijdou na SWCS podívat jen jako diváci. Mentoring se bude odehrávat v Trial Pitch Zone a více informací včetně registrace najdete zde.

Google zároveň povede svůj blok v Interactive Zone věnovaný tématu „Global programs for local startups“. Více najdete v našem programu a v aplikaci Swapcard.

HubHub

Mezinárodní businessový hub vedený Natalií Kiskovou podporuje na SWCS program Diskuzních stolů umístěných v Galerii Lucerna, kde přináší dva mentory: Jána Búzu, který je v HubHub Business Development Manager, a Štefana Šurinu z LRJ Capital.

Vedle toho si HubHub na SWCS připravil v prvním patře Inspiration Zone odpočinkovou zónu v duchu vlastního designu, kde si budete moci odpočinout a prohodit pár slov s dalšími návštěvníky.

IQOS

Společnost PMI přináší na SWCS představení zcela nové kategorie a produktu IQOS, který mění současný svět kuřáků. V Interactive Zone o tom bude v rámci bloku na téma „Disrupt your business before anybody else does“ hovořit ředitelka oddělení produktů se sníženým rizikem v PMI Andrea Gontkovičová. Přijďte navštívit Pop-up store a vyzkoušet si zařízení IQOS, nebo přijďte na After party, která se ponese také v duchu IQOS friendly.

KPMG

Zástupce poradenské velké čtyřky KPMG podporuje neotřelé myšlení mladých lidí. Začíná již na základní škole s projektem iKid. V hlavní Inspiraton Zone uvede KPMG vítěze ročníku 2017. Zástupce společnosti Roman Maco zároveň zasedne v porotě Student Startup Battle.

KMPG na SWCS zaštítí Interactive Zone, kde budou po celé odpoledne probíhat neotřelé prezentace kopírující život startupu. V panelové diskuzi na téma „How to jump over obstacles in startup business“ vystoupí Hannes Engelmann z mnichovské kanceláře KPMG.

Hlavní město Praha

Hlavní město Praha je jakožto pořadatelské město SWCS oficiálním partnerem akce, která má zároveň záštitu pražské primátorky Adriany Krnáčové. Ta uvede startupovou soutěž SWC a zdůrazní význam inovativních projektů ve struktuře měst. Praha totiž startupy aktivně podporuje a vytváří pro ně vhodné prostředí, například díky Prague Startup Centre a ESA Business Incubator Centre Prague.

CzechInvest

U Diskuzních stolů se můžete potkat s Karlem Kučerou, generálním ředitelem Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest. V Trial Pitch Zóně bude o divoké kartě rozhodovat jako investor Markéta Havlová, ředitelka Odboru startupů v CzechInvestu. Díky aktivitám CzechInvestu se můžete těšit na Franka Salzbergera, který v Evropské kosmické agentuře dohlíží na světově největší síť inkubátorů se zaměřením na space. Těšíte se? Můžete ještě více, CzechInvest se s vámi rád potká na stánku, kde se vám představí zástupci z podnikatelského inkubátoru Evropské vesmírné agentury – ESA BIC Prague a z Odboru startupů. Na stánku se také dozvíte klíčové informace o podpoře, kterou poskytují startupové programy CzechInvestu.

Delta Ventures

Na SWCS se pod záštitou Delta Ventures soutěží také ve specifické kategorii BioTech, do níž patří startupy z oblasti zdravotnictví, biologie či mikrobiologie. Nejlepší projekt si odneste BioTech Award.

Fundlift

Všechny startupy z TOP 50 budou na Starup World Cup & Summit bojovat také o Fundlift Award. Šanci objevit se na atraktivní české investment-crowdfundingové platformě Fundlift získají celkem tři startupy a budou mít možnost získat investici až 200 tisíc dolarů, což je průměrná emise na Fundliftu.

innogy

innogy patří mezi pět nejvýznamnějších energetických koncernů v Evropě. Na SWCS dodá tu správnou energii hned několika osobnostmi. Zbyněk Solecký (CFO) bude hodnotit projekty v Trial Pitch Zóně a pomůže rozhodnout o tom, který startup dostane divokou kartu mezi TOP10 projektů. Své zkušenosti u mentorských stolů předají Mischa Wetzel a František Vašek.

Keiretsu Forum

Keiretsu Forum je největší světovou sítí andělských investorů sdružující více než 3000 členů v 52 zastoupeních na třech kontinentech. V rámci SWCS představuje Angel Academy – vzdělávací platformu pro předávání zkušeností uznávaných kapacit v oblasti investic do startupů a inovativních společností. Program byl speciálně navržen pro návštěvníky summitu a pokrývá například výběr portfolia, valuace, možnosti fundingu či právní aspekty dealu. V případě zájmu se navíc můžete i osobně zúčastnit hodnocení soutěžících projektů v rámci Trial Pitch Zone.

KPA

Eventová a produkční agentura KPA má celý Startup World Cup & Summit na starost. Právě KPA tak zajistí hladký průběh akce, aby se návštěvníci v Lucerně maximální bavili a odnesli si z SWCS co nejlepší zážitek.

PayU

Společnost PayU je expertem na online platby, je jedním ze tří největších zprostředkovatelů on-line plateb v České republice. Na konferenci v Interactive Zone vystoupí Barbora Tylová, country managerka společnosti PayU pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

EIT Digital & JIC

EIT Digital je přední evropská digitální inovační a podnikatelská vzdělávací organizace. Přináší na trh průlomové digitální inovace a vytváří podnikatelské talenty pro hospodářský růst a zlepšení kvality života v Evropě. Za EIT Digital se představí Thomas Kösters, který má díky řízení partnerství ve 14 zemích rozsáhlé znalosti internacionalizačních strategií. Za zmínku stojí, že EIT Digital se účasní akce právě díky spolupráci s Jihomoravským inovančním centrem.

Swapcard

Ke vstupence na SWCS dostáváš přístup do aplikace Swapcard, ve které se díky promyšlenému matchmakingu propojíš s lidmi, kteří tě zajímají, domluvíš face-to-face meeting, zarezervuješ si místo u diskuzního stolu nebo si v kompletním programu označíš, co tě zajímá, a sestavíš si SWCS podle sebe. Zároveň se ve Swapcard můžeš přihlásit ne tématické Diskuzní stoly, kde se budeš učit od těch nejzkušenějších mentorů.

STRV

High-value Sessions od STRV jsou vysoce specializované one-to-one schůzky určené k řešení problémů a vytváření příležitostí pro podnikatele. Zarezervujte si ve Swapcard naše specialisty, od nichž díky intenzivním konverzacím získáte hmatatelnou odezvu na míru, která posune vaše podnikání vpřed. Své zkušenosti budou předávat brandmaker Milan Šemelák i spoluzakladatel STRV Lubo Smid.

EA Hotels & Sohobold

Startup World Cup & Summit nabízí speciální akční nabídky ubytování pro všechny zahraniční návštěvníky a startupy, kteří přijedou do Prahy a budou hledat místo na přenocování. Využít můžete speciálních nabídek našich partnerů EA Hotels a Sohobold.

Více informací o slevách na ubytování najdete zde.

fat.boyRENT

Půjčovna fatboyů fat.boyRENT se na Startup World Cup & Summit postará o vaše pohodlí a uvolní nejen vašim nohám, ale i zádům, a to v naší Networking Nirvaně.

Jungle Interiors

Jungle Interiors nabízí široký profesionální servis v oblasti pronájmu, prodeje a údržby pokojových rostlin a také zahradnické služby, a to od návrhu až po instalaci a následnou péči. Na SWCS se díky své dekoraci postarají o to, abyste se cítili příjemně, útulně a aby se prostory Lucerny staly ještě krásnějšími.

Kofola

Když jí miluješ, není co řešit. Slogan, který zná každý. Díky společnosti Kofola vám pomůžeme neřešit a jednoduše uhasíme vaší žízeň novinkou od společnosti Kofola, a to nápojem Royal Crown Cola Classic. Ti, kteří si hlídají linii určitě ocení variantu Royal Crown Coly Slim, která má o 50 % méně kalorií.Dopřejte si také pár minut odpočinku v pomalém jižanském tempu s Royal Crown Colou.

Konečně vývar

Polévka je grunt! Tak tuto větu jsme slyšeli už od malička. Společnost Konečně vývar vám představí své kvalitní poctivé domácí české vývary a polévky. Tím poctivé myslíme opravdd poctivé – kostky ani vaničky zde nečekejte!

Real Food Production

Nestíháte se občas najíst? Bojíte se, aby vám něco neuteklo na konferenci? Nebo patříte mezi ty, co mají stále hlad? Real Food Production s.r.o. právě na SWCS představí novinku, která vám tyto oblasti může pomoct vyřešit. Real Food je chutné, komplexní jídlo, které vašemu tělu dodá všechny potřebné živiny, vitamíny, a minerály v jednom exkluzivním drinku. Na našem eventu jej úplně poprvé budete moci ochutnat. Možná by vás mohlo zajímat, že také otvírají pobočku v New Yorku a brzy si budete moci stáhnout jejich aplikaci, která vám pomůže s jídlem, když chcete zhubnout nebo naopak přibrat.

SENSFood

Když slyšíme cvrčky, ve většině z nás to evokuje teplo, přírodu. Co se vám vybaví, když se řekne cvrččí mouka? Po naší akci určitě SENSFood! Delikátní energetické tyčinky z cvrččí mouky, které budete moci ochutnat. Jsou bez lepku a výživově vyvážené díky čistě přírodním ingrediencím, cvrččí bílkovině a přidané vláknině. Proč cvrččí mouka? je lehce stravitelnou bílkovinou, cvrčči jsou navíc bohatí na Omega-3 mastné kyseliny. Kromě toho nám tato skvělá parta lidí ze SENSFood také poskytla ceny pro výherce!

AroLi

Autorské vůně Liběny Kubalíkové v podobě přírodních vykuřovadel a éterických olejů se rodí z osobitého propojení čínského umění feng shui a aromaterapeutické metody vůně pro duši. Vůně jsou vyráběny z kvalitních esenciálních olejů a vykuřovadel německé společnosti Flora Perpetua.

Prostory Velkého sálu Lucerna na eventu SWCS provoní speciálně vytvořená vůně Ohnivého kohouta pro rok 2017. Vůně pomáhá udržovat harmonii, vnitřní radost a lehkost. Pomáhá rozpouštět naše strachy, zachovat si jasnou hlavu a přesný pohled. Kromě toho nám pomáhá pěstovat dětsky bezstarostný způsob života a radost, s níž si můžeme vychutnávat vše, co objevíme. Vůně má potenciál probudit a rozpohybovat změnu v nás samotných.