Nabitý program v Lucerně od rána do večera

PODÍVEJTE SE, CO MŮŽETE NA SWCS V LUCERNĚ OČEKÁVAT

Startup World Cup & Summit přináší nabitý den plný networkingu a inspirace. Prozkoumejte startupový svět, zúčastněte se soutěže o investici ze Silicon Valley, načerpejte cenné zkušenosti nebo najděte projekt, do kterého chcete sami investovat.

Navštivte 17. října 2017 Palác Lucerna s jeho unikátními prostory, kde na vás čeká startupový svět od A do Z.

Inspiration Zone

Inspirace, inspirace a opět inspirace. Jména, která kategoricky mění naši optiku na zažité věci a desítky nadějných startupů, jež mění svůj sen v realitu. Tak si zarezervuj židli a zjisti, jak rychle se tato inspirační viróza šíří a jak nakažlivá je.

Interactive Zone

Příběhy. Vzestupy a pády. Životní lekce. Atmosférou uvolněný speciál ze života startupů od těch nejpovolanějších. Pracovním názvem Punk Stage i proto, že tu na vás velká startupová a investiční esa z domova i zahraničí nečekají s tradičními slajdy, ale především kupou interaktivity, která vás vtáhne do jejich příběhů. Do dynamického světa startupů se můžete ponořit v Lucerna Music Baru.

Discussion Tables

Žít startup není jen tak. Přisedněte k našim diskuzním stolům, kde vás zkušení mentoři z domácí i zahraniční scény provedou důležitými oblastmi startupového byznysu. Poslechněte si od těch, co již startup žili nebo stále žijí, jak se v takovém byznysu dělá marketing a obchod, jak se staví produkt, jak vybudovat úspěšný tým a nebo jak nezkrachovat za první týden. Přisedněte v Mramorovém sálu Lucerna k právě takovému stolu, jehož téma vás nejvíce pálí, a proberte ho s erudovanými lidmi do hloubky.

Startup Stand

Vlastní prezentační stánek v hlavním sále Lucerny. To je nejlepší způsob, jak prezentovat svůj projekt a získat feedback od všech účastníků eventu, blýsknout se před desítkami investorů a přilákat potenciální zákazníky. Stánků je v prodeji omezené množství, o obrandování se postaráme my sami, startupy se na místě připojí a show začíná.

Soutěž Startup World Cup 2018

Regionální finále celosvětové soutěže Startup World Cup 2018 je lákadlo, kterým Praha vábí ty nejlepší startupy z třetiny Evropy. Deset nejlépe hodnocených projektů bude mít příležitost ukázat, co v nich je, přímo v Inspiration Zone, kde je budou sledovat ty největší startupové hvězdy, ale také zástup hladových investorů. Do TOP 10, v níž se bude hrát o cestu do velkého finále v Silicon Valley a možnost získat investici ve výši 1 milionu dolarů, se automaticky dostane devítka nejlépe hodnocených startupů, které s divokou kartou v ruce doplní vítězný projekt z Trial Pitch Zone. Přijďte se předvést do finále ve Velkém sálu Lucerna.

Trial Pitch Zone

Trial Pitch Zone představuje jedinečnou příležitost, jak si vyzkoušet, jaké to je, prezentovat svůj projekt před investory, kteří hledají svou ideální investici. V rámci hodnocení přihlášených projektů do soutěže Startup World Cup bude vybráno TOP 50 nejlepších. Prvních 9 jde rovnou do finále. O poslední místo a doplnění finálové TOP 10 se poperou zbývající projekty právě v Trial Pitch Zone. Jde o hodně, jde o cestu do Silicon Valley a investici 1 milionu dolarů!

Po sérii krátkých prezentací, doplněných o jednoduché Q&A a zpětnou vazbu, budou investoři jednotlivým projektům rozdělovat virtuální peníze – kdo jich nakonec získá nejvíce, zajistí si divokou kartu a místo ve finálové TOP 10. Trial Pitch Zone je tak nejen o zkušenostech a navázání kontaktů, ale také o jedinečné šanci bojovat o nejvyšší výhru.

Student Startup Battle

Studujete v České republice nebo na Slovensku střední či vysokou školu a rozjíždíte svůj první velký projekt? Pak zbystřete, protože Startup World Cup & Summit vám může nastartovat kariéru. Pronikněte až do finále mezi čtyři nejlepší studentské startupy a budete mít možnost prezentovat se před řadou investorů na horké půdě Interactive Zone v Lucerna Music Baru.

A že máte ještě větší ambice? Pak se nestyďte a přihlaste svůj studentský projekt rovnou do hlavní soutěže Startup World Cup!

Angel Academy

Máte v ruce balík peněz, ale nevíte, jak správně investovat? Navštivte na Startup World Cup & Summit naši Angel Academy a staňte se investičním andělem během jediného dne! Zkušení mentoři tu budou sdílet své investiční receptury všeho druhu tak, abyste už příště věděli, jak se věci mají. A pokud si investování budete chtít rovnou vyzkoušet na vlastní kůži, držíme pro ty nejhladovější volné židle v hodnotícím týmu v Trial Pitch Zone. Buďte u toho, když budeme vybírat poslední startup do finálové desítky soutěže Startup World Cup 2018.

Relax Zone

V nabitém programu Startup World Cup & Summit 2017 si můžete odfrknout v Galerii Lucerna. Ta se promění v relaxační zónu, kde si budete moci sednout k důležitému jednání, poutavému rozhovoru nebo si jen hodit nohy nahoru a vstřebat všechny nabyté informace.

Networking Nirvana

Někdy je to náhoda a nestrojené „hello“ s úsměvem, který může odstartovat velké věci. Někdy znáte lidi, kteří znají lidi. A někdy vám pomůže technologie a propojí vás na ty, jejichž vizitky budete ukazovat svým vnoučatům tak, jak vám kdysi vaši prarodiče ukazovali svoje známky. Máme vše! Situace, které tě překvapí, insidery, jež tě propojí, a v neposlední řadě aplikaci, která ti to celé připraví a ušije na míru, abyste se setkali s těmi pravými. Networkovat se bude všude.

The After Party

Ať už každý přišel s cílem vyhrát soutěž, nasbírat nejvíce kontaktů, získat šanci u investora či naopak najít projekt a zhodnotit své úspory nebo se jen inspirovat, večer se všichni potkají v Lucerna Music Baru nad skleničkou dobrého pití.