Soutěžte o investici ve výši více než 1 milionu dolarů

Spojení dvou velkých událostí na startupové scéně přináší unikátní event Startup World Cup & Summit, kde pro startupy vzniká jedinečná příležitost získat významnou investici pro svůj byznys a zároveň se potkat a vzájemně inspirovat s dalšími nadějnými projekty, firmami, investory a dalšími účastníky.

V Praze se koná regionální finále Startup World Cupu, jehož vítěz se kvalifikuje do celosvětového finále v Silicon Valley. V něm se utkají skutečně nejlepší startupy ze všech koutů planety a budou soutěžit o hlavní výhru v podobě investice ve výši 1 milionu dolarů.

Zapojit se do pražského regionálního finále Startup World Cupu může kdokoliv, kdo si se svým startupem věří a vyplní do 12. září přihlášku. Očekává se účast více než dvou stovek startupů z více než patnácti zemí, z nichž odborná porota, složená z řad investorů, na Startup World Cup Prague vybere TOP 50 projektů. O vstupenku do velkého finále v San Francisku a milionovou investici totiž budou moci hrát jen ty nejlepší a nejvíce inovativní startupy.

Do TOP 10, z níž se bude rozhodovat o absolutním vítězi pražského regionálního finále, postoupí přímo devět porotou nejlépe hodnocených startupů. Šanci zabojovat o poslední volné místo mezi nejlepšími deseti ovšem budou mít i zbylé projekty z TOP 50, pro které je na Startup World Cup & Summit připravena tzv. Trial Pitch Zone. V ní se budou rozdělovat virtuální peníze a kdo jich od investorů za svůj projekt získá nejvíce, obdrží divokou kartu, místo v TOP 10 a možnost postoupit až do velkého finále v Silicon Valley.

Všechny projekty z TOP 50 navíc budou bojovat také o Fundlift Award. Šanci objevit se na atraktivní české investment-crowdfundingové platformě Fundlift získají celkem tři startupy a budou mít možnost získat investici až 200 tisíc dolarů, což je průměrná emise na Fundliftu. Na Startup World Cup & Summit je tak rozhodně o co hrát, přihlaste i vy svůj projekt do 12. září a zapojte se!