FAQ

VSTUPENKY

Jak probíhá prodej vstupenek?

V sekci Vstupenky zvolíte typ vstupenky. Poté v dalším kroku vyplníte jméno, příjmení účastníka, telefonní kontakt a platnou e-mailovou adresu a další údaje pro účely networkingu. Platba může být provedena platnou kreditní/debetní kartou či bankovním převodem. Jakmile je platba úspěšně provedena, obdržíte e-mailem potvrzení ve formě faktury/daňového dokladu. Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc s fakturou, bankovním převodem nebo čímkoliv dalším, obraťte se prosím na náš ticketing tým Odbavto na info@svsummit.odbav.to. Počet vstupenek na jednu osobu není omezen, avšak každá vstupenka je vydána konkrétní osobě na základě vámi vyplněných jmen. Vstupenky pro všechny účastníky budou zaslány na e-mail osoby, která prováděla objednávku a ta je pak musí rozeslat dále.

Jak obdržím vstupenku?

Vstupenku obdrží každý registrovaný účastník. Pokud je platba provedena přes kreditní/debitní kartu, obdržíte vstupenku přes e-mail okamžitě. Pokud je platba provedena přes fakturu či bankovní převod, obdržíte vstupenku, jakmile bude platba připsána na nás účet. Pokud při nákupu zaregistrujete více účastníků, obdržíte vstupenky pro všechny registrované. Je důležité u každého z nich uvést jeho unikátní e-mailovou adresu pro potřeby networkingu.

Jaké jsou podmínky, když se nemohu akce účastnit?

Pokud se akce nemůžete účastnit a do konání akce (17. 9.) zbývá méně než měsíc, můžete si najít náhradníka, který přijde za vás. V případě, že se akce účastnit nemůžete, kontaktuje nás prosím na info@swcsummit.odbav.to nejpozději 48 hodin před začátkem akce a vaše vstupenka může být přepsána na jméno vámi zvoleného náhradníka.

Bude možné zakoupit vstupenku na místě?

Ano, je možné koupit vstupenku (hotově či kartou) na místě v den konání.

Proběhla platba, ale nedostal jsem potvrzení.

V případě, že vám byly finance z účtu strženy dle vaší objednávky, ale nepřišlo vám potvrzení na e-mail, ani potvrzující faktura/daňový doklad, pak zašlete číslo vašeho účtu, ze kterého byla platba odeslána na e-mail info@swcsummit.odbav.to.

Koupil jsem si vstupenku pro návštěvníka, ale nyní chci pro startup s prezentačním stánkem.

Pokud jste se rozhodli změnit typ vstupenky z návštěvnické na vstupenku pro investora, VIP investora či chcete startupový stánek, pak nás prosím kontaktujte na e-mailu info@swcsummit.odbav.to. O změnu vstupenky se postaráme.

Je možné zakoupit vstupenku na fakturu?

Ano, samozřejmě. Napište nám vaše fakturační údaje na e-mail info@swcsummit.odbav.to a my vám vystavíme zálohovou fakturu. Vždy pošlete e-mail i včetně osob, pro které vstupenky objednáváte a jejich e-mailových adres. Faktury vystavuje Up In The Air s.r.o, se sídlem Pernerova 51, 186 00, Prague 8 - Karlín, IČ: 06160328.

PRŮBĚH AKCE

Mohu z akce kdykoliv odejít a zase se vrátit?

Ano, jistě! Akce je zcela otevřená a záleží jen na vás, kdy přijdete. Nicméně doporučujeme svůj příchod směřovat na přestávky dle programu, jelikož v průběhu programu je dosti nepříjemné, když hledáte volné místo. Samozřejmě můžete kdykoliv odejít a zase přijít. Při vstupu je vždy třeba předložit váš lístek (vydaný na vaše jméno).

Mohu si rezervovat místo?

Ne, pro tuto konferenci platí, kdo dřív přijde, ten sedí tam, kde chce. Ale nezoufejte, vždy zde pro vás volné místo bude a protože můžete pokaždé sedět jinde, máte tak možnost potkat více zajímavých lidí!

Musím si rezervovat startupový stánek?

Ano, všechny startupové stánky musí být registrovány do 3. 10., 23.59. Počet startupových stánků je omezen a místa jsou obsazována podle toho, kdo dřív přijde. Startupové stánky jsou určeny pouze pro startupy, nikoliv běžné firmy.

V jakém jazyce je Startup World Cup & Summit?

Konference je plánována kompletně v anglickém jazyce, nicméně v případě účasti řečníků, kteří si vyžádají mluvit k publiku v češtině nebo slovenštině, mohou být jednotlivé části v tomto jazyce. Simultánní tlumočení je plánováno.

Bude možné fotit nebo pořizovat video?

Oficiálně nebude umožněno natáčet a fotografovat během přednášek na hlavním pódiu, ale pokud jste novinář a chtěli byste svolení provádět záznam z naší akce, obraťte se prosím náš kontakt pro média na honza@hustakomunikejsn.cz.

O STARTUP WORLD CUP

Jak se může startup zúčastnit finále soutěže?

Startup World Cup bude sestávat z 20+ regionálních soutěží v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Africe, Asii a Austrálii. Vítězové regionálních kol vyhrají cestu do San Franciska, kde se 11. května 2018 zúčastní finále.

Co získají vítězové regionálních soutěží?

Startup World Cup poskytne pro vítěze regionálních kol volné vstupenky na workshopy, networking party a Grand Finále.

Co získá vítěz celé soutěže?

Na vítěze finálního kola Startup World Cup čeká investice ve výši 1 000 000 amerických dolarů výměnou za podíl ve společnosti, která bude záviset na velikosti dané společnosti a množství již investovaných prostředků do ní. Dále vítěz získá globální mediální zviditelnění díky mediím a novinářům pokrývajícím event.

Vybraní sponzoři budou také posktovat další ceny, které budou postupně upřesněny. V minulém ročníku se jednalo o $30k balíček právních služeb od společnosti Orrick a softwarový balíček Salesforce pro finalisty. Více informací naleznete zde.

Jaký prostor budou mít startupy na svou prezentaci?

Každý startup bude mít přidělených 4 minut na prezentaci a 4 minuty na zodpovězení dotazů poroty.

Zvýší se šance startupu, že bude vybrán, pokud dodá nepovinné prezentační video?

Smyslem videoprezentace je usnadnit komisi, která přihlášené projekty hodnotí, pochopení vaší společnosti. Pokud je obtížné váš projekt vysvětlit na několika slidech, může vám videoprezentace pomoci uspět. To však neznamená, že by automaticky zvyšovala vaše šance.

Jaké startupy se mohou soutěže zúčastnit?

Soutěž je otevřena startupům ze všech oblastí a v jakékoli fázi rozvoje. Mějte však prosím na paměti, že přihlášený startup musí již existovat jako právní subjekt, a ne jako pouhý nápad.

Už jsme si sehnali část financování, vztahují se na naši přihlášku nějaká omezení?

V případě, že už nějaký kapitál máte, se žádná omezení neuplatňují. Přihlásit se může každý.

Kdo bude hodnotit mou přihlášku?

Komisi, která přihlášky vyhodnocuje, tvoří zástupci z řad investorů.

Platí se za přihlášení registrační poplatek?

Ne, ale pokud budete mít zájem, můžete si pro váš projekt zakoupit startupový stánek.