High-value Sessions

Vysoce specializované one-to-one schůzky určené k řešení problémů a vytváření příležitostí pro podnikatele.

Zarezervujte si naše specialisty, od nichž díky intenzivním konverzacím získáte hmatatelnou odezvu na míru, která posune vaše podnikání vpřed.

Registraci je třeba provést prostřednictvím aplikace Swapcard.
Počet míst je omezen a registraci bude moci provést pouze účastník s platnou vstupenkou.

How to build
a high-value brand

Návod, jak vybudovat značku kolem silné, jedinečné hodnoty, která bude mít vliv na všechny aspekty vašeho podnikání. Pokyny, jak tvořit marketingové návrhy, zážitek zákazníků a komunikační platformy. Rady, jak se vyhnout přebujelému světu reklamích agentur a ušetřit čas, peníze a energii.​​​​​​​

Délka: 60 minut

Registraci je třeba provést prostřednictvím aplikace Swapcard. Počet míst je omezen a registraci bude možné provést pouze účastník s platnou vstupenkou.

Milan Šemelák
Milan je brandmaker, který formoval více než 150 značek od globálních gigantů po lokální startupy. Navrhl první vertikální in-house agenturu, vytvořil metodu pro vytvoření startupové značky ve 120 minutách a sedí v představenstvu mnoha specializovaných kreativních společností po celém světě.

o High-value Brand Session

Značka se skutečným dopadem zlepšuje všechny aspekty podnikání. Využijeme ji k utváření vašich produktů a služeb, abychom podpořili růst. Vsadíme ji do každého touchpointu vašeho byznysu, abychom vytvořili úžasný uživatelský zážitek. Zároveň tím nejpoutavějším způsobem vyjádříme hodnotu, jakou vaše značka přináší. Značka, která má tohle všechno, je high-value brand. Pojďme jednu postavit.

Major-impact Development Teams

Analýza nastavení vašeho současného vývojářského týmu a jeho tří klíčových pilířů. Rady pro správný strukturální přístup, škálovatelnost a skill set. Analýza procesů, jak pracuje váš tým, aby dosáhl maximální efektivity, stejně jako rady pro vedení týmu, abyste zajistili zaměstnaneckou spokojenost, retenci a akvizici talentů.

Délka: 60 minut

Registraci je třeba provést prostřednictvím aplikace Swapcard. Počet míst je omezen a registraci bude možné provést pouze účastník s platnou vstupenkou.

Lubo Smid
Lubo Smid je spoluzakladatel vývojářského studia STRV, které od roku 2012 vyvíjí aplikace v Silicon Valley. Patří do žebříčku Forbes 30 pod 30. Je startupově orientovaný podnikatel s rozsáhlými zkušenostmi s moderním vedením inženýrských týmů.

o Major-impact Team Session

Tato session vám pomůže definovat správnou proporcionální strukturu pro váš vývojářský tým, abyste maximalizovali jeho výkon a náklady. Také se detailně podíváme na procesy, které byste měli mít nastavené, abyste maximalizovali efektivitu. V neposlední řadě budeme hovořit o věcech jako správné vedení, budování komunity, správný přístup k hiringu a retenční strategie, aby byl váš all-star tým spokojený.

Recruitment & Hiring Hacks

Analýza zdrojů potřebných pro váš skutečný náborový plán. Strategické pokyny týkající se náborového marketingu, přitažlivosti, výběrového řízení a on-boardingu. Výběr praktických, k nasazení připravených nástrojů a procesů.

Délka: 60 minut

Registraci je třeba provést prostřednictvím aplikace Swapcard. Počet míst je omezen a registraci bude možné provést pouze účastník s platnou vstupenkou.

Matěj Matolín
Lovec talentů a stratég. Matěj najal stovky talentů po celém světě. Kombinuje technologie, marketing, prodej a psychologii s cílem rozvíjet inovativní přístupy a vytvářet vysoce výkonné náborové týmy. Mentor a poradce, kteří spolupracuje se špičkovými značkami při jejich snahách o získání talentu.

o Recruitment & Hiring Hacks

Podíváme se na váš plán náboru a vypočítáme náborové potřeby, abychom odhadli počty, náklady a dobu trvání. Společně vybereme ty správné prvky z portfolia náborových nástrojů a procesů, které odpovídají vašim potřebám. Můžete se srovnat s ostatními na trhu a získat cenné strategické rady.