Networking

powered by Swapcard

Without digital, it’s a lottery

Without preparation, it’s inefficient

Without intelligence, it’s spammy

Někdy je to náhoda a nestrojené „hello“ s úsměvem, který může odstartovat velké věci. Někdy znáte lidi, kteří znají lidi. A někdy vám pomůže technologie a propojí vás na ty, jejichž vizitky budete ukazovat svým vnoučatům tak, jak vám kdysi vaši prarodiče ukazovali svoje známky. Máme vše! Situace, které tě překvapí, a v neposlední řadě aplikaci, která ti to celé připraví a ušije na míru, abyste se setkali s těmi pravými. Networkovat se bude všude.

Ke vstupence na SWCS dostáváš přístup do aplikace Swapcard, ve které se díky promyšlenému matchmakingu propojíš s lidmi, kteří tě zajímají, domluvíš face-to-face meeting, zarezervuješ si místo u diskuzního stolu nebo si v kompletním programu označíš, co tě zajímá, a sestavíš si SWCS podle sebe.

Jak na Swapcard?

  1. Kupte si vstupenku na Startup World Cup & Summit.
  2. Po 7. říjnu vám zašleme e-mail, jak se připojit do Swapcard.
  3. Po přihlášení ve Swapcard vyplňte údaje o sobě a vaše zájmy, abychom vám mohli zprostředkovat ten nejhodnotnější zážitek z celé akce.
  4. Užívejte si díky Swapcard networking, na míru šitý matchmaking, zabookujte si své diskuzní stoly, vytvořte svůj vlastní programový plán nebo naskenujte digitální vizitku těch, co poznáte.