Slavíme život v naší startupové bublině, ale trochu s nadsázkou. A především slavíme, že do Prahy příští rok zamíří kontinentální evropské finále soutěže Startup World Cup. Žádný Londýn, žádný Berlín. Finále bude prostě u nás. Stovky startupů z celého kontinentu se porvou o zlato a o pořádnou investiční sumu. Takže záminku k oslavě máme. Check!

Roztočí to Endru, který umí pomocí svého beatboxu a looperu vykouzlit od basovky přes bicí až po funky kytaru cokoliv. A aby toho nebylo málo, Endrua doplní několik dalších muzikantů. Kluci spolu nikdy nehráli, takže tenhle startup bude před vašima ušima a očima dávat dohromady své MVP. Tenhle startup bude rozhodně škálovat, abyste nemuseli příliš brzy exitovat.

Udělals už někdy pořádný bug? A vypil sis to až do hořkého dna? Pokud ne, tak na No Pitch Meetup tu příležitost mít budeš. Případně půjdeš do Bootstrappingu? Nebo si vychutnáš sladký Exit drink? Těš se na speciální bar.

Offline is a new black. Proto na No Pitch Meetup nemusíte dělat Insta stories ani Snapy. Místo toho na místo dorazí Polaroid paparazzi. Své fotky pak nalepí na zeď. Ano, na fyzickou, offline, krásnou zeď ve třetím patře Pražského kreativního centra. A vy můžete k fotkám nalepit offline lajky. Offline... Už to slovo zní jako úleva od každodenního Matrixu všedních dní.

Alexis Ohanian, to je jeden z nejznámějších investorů v křemíkovém údolí. A právě on vymyslel koncept No Pitch Meetup. Akce, která je pro startupovou scénu, ale zakazuje pitchovat na pódiu. A přikazuje jediné, seznamovat se, bavit se. Tak co… bude platit, že možná dorazí i kouzelník? Totiž… Ohanian?

Ať už chceš potkat kohokoliv, udělej to. No Pitch Meetup obsahuje sadu připravených záminek na to, abys zašel na drink s tím nejlepším (ne)tworem, na kterého narazíš. Investor? Startup? Korporátní kapitán? Všichni tady k sobě budou mít blíž než blízko. O plaché jedince a jejich propojování se postará CzechInvest, který zajistí setkání s přidanou hodnotou.

Pitche, decky, investoři, emvípíčka, bootstrapping… Pojďme na jeden večer zapomenout všechna klišé. Pojďme místo toho oslavit život ve startupové komunitě! Bez “cool hashtagů”. Bez prezentací na pódiu. Pojďme společně oslavit, že Praha bude příští rok hostit kontinentální finále soutěže Startup World Cup.

Newyorský koncept No Pitch Meetup, večer čiré radosti, od Alexise Ohaniana, startupového investora, přinášíme jako první do Evropy. Hlavní pravidlo večera - no pitches!

Tak dobře. Jeden startup vám přece “odprezentujeme”. A na pódiu. Ale pitch to nebude! Startupem se stane kapela. Hudebníci, kteří spolu ještě nikdy nehráli. Majitel orchestru v puse pan Endru tento večer vystoupí s několika dalšími muzikanty. Výsledkem bude startupový band.

Brought to you by:

Host city:

Partners: