Startup World Cup 2018
Regionální finále v Praze

Zúčastněte se na Startup World Cup & Summit celosvětové startupové soutěže, v níž se potkávají ty nejlepší a nejvíce inovativní projekty z celého světa! Přihlášky se uzavírají 12. září ve 23.59!

Hlavní ceny

více než
$1.000.000

investice pro vítěze
ve Velkém finále v San Francisku

3x až
$200.000

Fundlift Award pro 3 startupy
z TOP50 v Regionálním finále v Praze

a příležitost soutěžit také ve speciálních kategoriích:

Přihlaste svůj startup do 21. 9., 23.59.

Přihlaste svůj startup do 12. 9., 23.59.

Vítěz pražského regionálního finále Startup World Cup 2018 se kvalifikuje do celosvětového finále v Silicon Valley, kde bude soutěžit o hlavní výhru v podobě investice ve výši 1 milionu dolarů. Všechny projekty z TOP 50 navíc budou v Praze bojovat také o Fundlift Award. Šanci objevit se na atraktivní české investment-crowdfundingové platformě Fundlift získají celkem tři startupy, jež budou moci získat až 200 tisíc dolarů.

Jak se přihlásit

1.
Registrace

Přihlásit se může kdokoli, kdo má založenou firmu, pod kterou realizuje svůj projekt. Registrujte se a vyplňte nám kontaktní formulář. Účast v soutěži je zdarma. Registrace je možná do 12. 9., 23.59.

2.
Detaily o projektu

Na uvedený e-mail při registraci vám zašleme podrobné informace, jak potvrdit svou přihlášku do soutěže. Tu provedete dodáním všech důležitých informací o vašem projektu prostřednictvím jednoduchého formuláře.

3.
Hodnocení TOP 50

Odborná porota ohodnotí všechny zaregistrované projekty a vybere z nich TOP 50 nejlepších startupů, které budou mít vstup na Startup World Cup & Summit zcela zdarma. Devět startupů s absolutně nejlepším hodnocením automaticky postoupí do finálové TOP 10, kde poslední, desáté, místo zaujme startup s divokou kartou, kterou získá v souboji se zbylými 41 projekty v Trial Pitch Zone.

4.
Finále

Nejlepších TOP 10 startupů bude soutěžit na hlavní stage o místo ve velkém finále v Silicon Valley a výhru v podobě investice ve výši 1 milionu dolarů. Absolutního vítěze pražského regionálního finále Startup World Cup 2018 vybere odborná porota.

Více o soutěži se dozvíte zde.