Startup World Cup 2018
Regionální finále v Praze

Startup World Cup & Summit je celosvětová startupová soutěže, v níž se potkávají ty nejlepší a nejvíce inovativní projekty z celého světa! Přihlášky do soutěže již byly uzavřeny.

Hlavní ceny

více než
$1.000.000

investice pro vítěze
ve Velkém finále v San Francisku

3x až
$200.000

Fundlift Award pro 3 startupy
z TOP50 v Regionálním finále v Praze

1x až
$100.000

Investice pro vybraný startup od generálního partnera Mayfair Assets

a příležitost soutěžit také ve speciálních kategoriích:

Přihlášky již byly uzavřeny.

Přihlášky již byly uzavřeny.

Vítěz pražského regionálního finále Startup World Cup 2018 se kvalifikuje do celosvětového finále v Silicon Valley, kde bude soutěžit o hlavní výhru v podobě investice ve výši 1 milionu dolarů. Všechny projekty z TOP 50 navíc budou v Praze bojovat také o Fundlift Award. Šanci objevit se na atraktivní české investment-crowdfundingové platformě Fundlift získají celkem tři startupy, jež zde budou moci získat až 200 tisíc dolarů.


Porota TOP 10

Chris Abshire
Executive Director of SWC

Chairman of the TOP 10 Jury

Chris Abshire je členem investičního týmu Fenox Venture Capital, kde má v rámci USA na starosti procesy Due Diligence a výzkum trhu. Je také výkonným ředitelem Startup World Cup, platformy, která vytváří inovace a podnikatelské příležitosti pro startupové ekosystémy z celého světa.

David Semerád
STRV

Co-Founder & CEO

David Semerád rozvinul svou mobilní a digitální vývojářskou firmu STRV z malého startupu v roce 2004 v prosperující firmu obsluhující nejlepší startupy v Silicon Valley a také značky z Fortune 500. Davidova práce se objevila v The Wall Street Journal, Forbes, Wired a TechCrunch.

Václav Pavlečka
Air Ventures

Co-Founder & CEO

Václav Pavlečka spojuje svět inovací a startupů s marketingem. Je zakladatelem startupového fondu a akcelerátoru Air Ventures. V roce 2014 v Praze stál za vznikem chicagské pobočky inovačního hubu Farmhouse, předtím se bavil prací pro americké klienty v rámci vlastní agentury Kliché Killers v New Yorku.

Vítek Šubert
UP21

Co-Founder & CEO

Vítek Šubert pracoval především na top management pozicích v oblasti strategie, prodeje, marketingu a produktů v mezinárodních technologických firmách jako např. O2, Dell nebo LG Electronics. V UP21 působí od zrodu firmy jako mentor startupů a ředitel Main Boardu. V říjnu 2016 se stal Partnerem UP21.

Matej Majerčák
Mayfair Assets

Investment Board Member & Partner

Matej Majerčák má přes 17 let investičních zkušeností v regionu CEE. Jako člen investiční rady má důležitou roli v Mayfair Assets. Matej je také zakládajícím partnerem investiční poradenské firmy MiddleCap a má široké zkušenosti v oblasti M&A z KMPG, Deloitte a CBRE.

Volker Hirsch


Advisor & Angel Investor

Volker je podnikatel, angel investor a poradce. Je spoluzakladatel firmy Blue Beck, zakladatel Quantified Ventures, Venture Partner v Emerge Education a předseda Bibblio. Zároveň působí jako člen představenstva a/nebo poradce v dalších sedmi firmách v EdTech, IoT, cestování, reklamě a gamingu.

Hlas veřejnosti


Powered by D21

Sedmý hlas při výběru absolutně nejlepšího projektu na Startup World Cup & Summit budou mít díky hlasování přes systém D21 všichni návštěvníci SWCS.

Jak se přihlásit

Registrace již byly uzavřeny.

1.
Registrace

Přihlásit se může kdokoli, kdo má založenou firmu, pod kterou realizuje svůj projekt. Registrujte se a vyplňte nám kontaktní formulář. Účast v soutěži je zdarma.

Registrace již byly uzavřeny.

2.
Detaily o projektu

Na uvedený e-mail při registraci vám zašleme podrobné informace, jak potvrdit svou přihlášku do soutěže. Tu provedete dodáním všech důležitých informací o vašem projektu prostřednictvím jednoduchého formuláře.

3.
Hodnocení TOP 50

Odborná porota ohodnotí všechny zaregistrované projekty a vybere z nich TOP 50 nejlepších startupů, které budou mít vstup na Startup World Cup & Summit zcela zdarma. Devět startupů s absolutně nejlepším hodnocením automaticky postoupí do finálové TOP 10, kde poslední, desáté, místo zaujme startup s divokou kartou, kterou získá v souboji se zbylými 41 projekty v Trial Pitch Zone.

4.
Finále

Nejlepších TOP 10 startupů bude soutěžit na hlavní stage o místo ve velkém finále v Silicon Valley a výhru v podobě investice ve výši 1 milionu dolarů. Absolutního vítěze pražského regionálního finále Startup World Cup 2018 vybere odborná porota.

Více o soutěži se dozvíte zde.