Keynote speakeři

Benjamin Von Wong

Global Influencer

Benjamin Von Wong je bojovníkem proti environmentálním problémům a na tyto problémy upozorňuje pomocí unikátních snímků, sdílením přes sociální sítě a crowdfundingem, Benjamin ví, jak získat pozornost i miliony dolarů pro dobrou věc.

Frank Salzgeber,
ESA

Head of Technology Transport Transfer Programme

Frank Salzgeber dohlíží v Evropské kosmické agentuře na největší vesmírnou podnikatelskou síť na světě. Šéfuje programu podporující využití vesmírných technologií, systémů a know-how v nevesmírných projektech.

Otto Fabri,
Tesla Motors / Faraday Future

Designer

Otto Fabri je designový inženýr, zabývající se elektrickými a autonomními vozy a technologiemi spojenými s obnovitelnou energií. V Tesla Motors pracoval na vozech Model S a Model X, nyní působí ve Faraday Future.

Karel Janeček,
RSJ / D21 / UP21

Mathematician, philanthropist & co-founder UP21

Miliardář Karel Janeček je se svým matematickým softwarem poháněným algoritmy největším obchodníkem na londýnské derivátové burze. V inkubátoru UP21 podporuje startupy a v rámci projektu D21 vypracovává inovativní volební systém.

Mentoři

Paul Pöltner,
CONDA

CEO

Paul Pöltner je CEO a zakladatel největší evropské crowdinvestiční platformy CONDA, která nabízí startupům a inovátorům možnost získat kapitál na další rozvoj na bázi crowdinvestmentu. Conda má za sebou řadu úspěšných celoevropských projektů.

Jean-Francois Ott, Ott Partners

Chairman

Jean-Francois Ott je francouzský realitní developer,který pracuje na projektech zachraňujících lidské životy. V Ott Partners mají ambici prosadit v různých budovách například defibrilátory nebo čidla pro kontrolu ovzduší.

David Pavlík

Software program manager

David Pavlík má za sebou více než deset let zkušeností v nejvíce inovativních společnostech světa. Stál u spuštění produktů jako Microsoft Office nebo House of Cards. Ve společnosti SpaceX spolupracuje na softwarovém vybavení lodí Dragon.

Lubo Smid,
STRV

Co-founder & COO

Lubo Smid je spoluzakladatel vývojářského studia STRV, které se po úspěších na domácím trhu přesunulo do Silicon Valley a nyní vyvíjí mobilní aplikace zejména pro americký trh, přičemž líheň vývojářského talentu má stále ve stověžaté Praze.

Marián Gazdík,
Startup Grind Europe

Director

Marián Gazdík je evropským ředitelem globální startupové komunity Startup Grind, podporované programem Google for Entrepreneurs, jež má za cíl vzdělávat, inspirovat a propojovat podnikatele a pomáhat jim v rozvoji a budování úspěšných firem.

Lucie Tvarůžková,
Zonky

Co-founder

Lucie Tvarůžková stála jako CEO za vznikem české P2P půjčkové platformy Zonky, zabývající se půjčováním peněz mezi lidmi, kterou v roce 2017 získala finanční skupina Home Credit. Lucie se po úspěšném exitu vrátila do startupového inkubátoru CreativeDock, kde chystá nový projekt v oboru pojišťovnictví.

Petr Beneš,
6D Academy

Co-founder

Petr Beneš působil přes 20 let v bankovnictví, kde jako CIO rozvíjel nové bankovní systémy či samoobslužné aplikace. Dlouhodobě se věnuje vlivu digitální revoluce na ekonomiku a společnost, proto v roce 2016 spoluzaložil 6D Academy, kde téma řeší.

Jan Beránek,
U+

Founder & CEO

Jan Beránek je zakladatel a CEO globálního startupu U+, který provádí zakladatele a firmy lean startup procesem, vývojem a podporou jejich platforem a tím pádem realizováním jejich nápadů. U+ pomohlo v posledních dvou letech více než 40 startupům.

Peter Ocásek,
Angelcam

Founder & CEO

Peter Ocásek je zakladatel a CEO firmy Angelcam (integrační platforma pro bezpečnostní kamery), spoluzakladatel startupového akcelerátoru StartupYard a inkubátoru Node5. Zároveň působí jako mentor a konzultant, především pro B2B startupy a univerzity.

David Kovalsky,
In2Greators

CEO

David Kovalský působí jako serial entrepreneur se zájmem o FinTech a chytrá řešení pro gastronomii. Jako CEO QFix Solutions spustil mobilní platformu pro nejlepší finanční brokery v ČR. V roce 2016 se vrátil jako byznys mentor mezi startupy.

Flavia (Barbat) Anghel, Brandura International

CEO

Jako šéfredaktorka předních magazínů Brandingmag a Branding.news o brandingu je Flavia redakčně velmi zručná. Založila společnost Brandura International zabývající se marketingovými redakčními znalostmi a několik experimentálních konferencí.

Jindřich Fialka, Q Designers

CEO

Jindřich Fialka vede studio Q Designers, které v praxi používá metodiky Human Centred Design, Design Thinking a Customer Experience Design ve vývoji produktů a služeb. Jako mentor pomáhá startupistům v inkubátorech Impact HUB a ESA Bic.

Ondřej Krátký, Liftago

Chief Growth Officer

Ondřej Krátký je spoluzakladatel alternativní české taxislužby Liftago, ve které aktuálně působí jako Chief Growth Officer a zaměřuje se na rozšíření oceňovaného startupu do dalších zemí.

Cédric Maloux, StartupYard

CEO

Cédric Maloux je ředitelem prvního českého podnikatelského akcelerátoru StartupYard, který se zaměřuje na technologické startupy a patří do prestižní mezinárodní sítě Global Accelerator Network, a podporuje inovátory, hledící za hranice Česka.

Aleš Michl,
Quant

Co-owner

Aleš Michl je ekonom, investor a inovátor. Je zároveň spoluvlastníkem investičního fondu Quant, který je řízený unikátním matematickým algoritmem, díky čemuž netrpí chybami lidského faktoru.

Nicolas Tommasini, Ott Properties

CEO

Nicolas Tommasini je francouzský realitní developer,který pracuje na projektech zachraňujících lidské životy. V Ott Partners mají ambici prosadit v různých budovách například defibrilátory nebo čidla pro kontrolu ovzduší.