Inspiration Zone

powered by Mayfair Assets

Inspirace, inspirace a opět inspirace. Jména, která kategoricky mění naši optiku na zažité věci a desítky nadějných startupů, jež mění svůj sen v realitu. Tak si zarezervuj židli a zjisti, jak rychle se tato inspirační viróza šíří a jak nakažlivá je.

Benjamin Von Wong


Global Influencer


Benjamin Von Wong je bojovníkem proti environmentálním problémům a na tyto problémy upozorňuje pomocí unikátních snímků, sdílením přes sociální sítě a crowdfundingem, Benjamin ví, jak získat pozornost i miliony dolarů pro dobrou věc.

Frank Salzgeber
ESA

Head of Technology Transfer Programme Office

Frank Salzgeber dohlíží v Evropské kosmické agentuře na největší vesmírnou podnikatelskou síť na světě. Šéfuje programu podporující využití vesmírných technologií, systémů a know-how v nevesmírných projektech.

Andres De León
Hyperloop TT

COO


Andres De León má za sebou 30 let zkušeností z privátního i státního sektoru z oblastí mezinárodní výroby, řízení financí, auditů a daní. Působí jako COO inovativního projektu Hyperloop Transportation Technologies, který je považován za největší a nejúspěšnější crowdový startup vůbec.

Peter Vesterbacka
Lightneer

Co-founder


Peter Vesterbacka je globální podnikatel z Finska s více než dvacetiletou zkušeností s budováním značek a komunit. Jako Mighty Eagle v Angry Birds posunul tuto značku k bezprecedentnímu úspěchu. Time Magazine ho v roce 2011 zařadil mezi 100 nejvlivnější lidí planety.

Otto Fabri
Tesla Motors / Faraday Future

Principal Engineer

Otto Fabri je designový inženýr, zabývající se elektrickými a autonomními vozy a technologiemi spojenými s obnovitelnou energií. V Tesla Motors pracoval na vozech Model S a Model X, nyní působí ve Faraday Future.

Karel Janeček
RSJ / D21 / UP21

Mathematician, visionary, D21 & P21 author, UP21 co-founder

Miliardář Karel Janeček je se svým matematickým softwarem poháněným algoritmy největším obchodníkem na londýnské derivátové burze. Je spoluzakladatelem inkubátoru a akcelerátoru UP21.

David Pavlík


Software program manager

David Pavlík má za sebou více než deset let zkušeností v nejvíce inovativních společnostech světa. Stál u spuštění produktů jako Microsoft Office nebo House of Cards. Ve společnosti SpaceX spolupracuje na softwarovém vybavení lodí Dragon.

Volker Hirsch


Advisor & Angel Investor

Volker je podnikatel, angel investor a poradce. Je spoluzakladatel firmy Blue Beck, zakladatel Quantified Ventures, Venture Partner v Emerge Education a předseda Bibblio. Zároveň působí jako člen představenstva a/nebo poradce v dalších sedmi firmách v EdTech, IoT, cestování, reklamě a gamingu.

Jean-Francois Ott
Ott Partners

Chairman

Jean-Francois Ott je francouzský realitní developer, který pracuje na projektech zachraňujících lidské životy. V Ott Partners mají ambici prosadit v různých budovách například defibrilátory nebo čidla pro kontrolu ovzduší.


Interactive Zone

powered by KPMG

Příběhy. Vzestupy a pády. Životní lekce. Pohled do dynamického života startupů z první ruky. V uvolněné atmosféře Lucerna Music Baru vám tohle všechno ukážou ti nejpovolanější. Interaktivní formou budou o životním cyklu startupů hovořit velká startupová i investiční esa.

Božena Řežáb
Gamee

Co-founder & CEO

Božena Řežáb je zakladatelka a CEO Gamee, herní sociální sítě, která má ambici usnadnit hraní her s přáteli a jejich sdílení na všech sociálních sítích. V Gamee řeší globální strategii, partnerství a produktový vývoj. Předtím se v YouTube zabývala monetizací.

Cédric Maloux
StartupYard

CEO

Cédric Maloux je ředitelem prvního českého podnikatelského akcelerátoru StartupYard, který se zaměřuje na technologické startupy a patří do prestižní mezinárodní sítě Global Accelerator Network, a podporuje inovátory, hledící za hranice Česka.

Lukáš Hakoš
Clever Monitor

Founder & CTO

Lukáš Hakoš je zakladatel a CTO společnosti Clever Monitor. Stejnojmenný produkt je prvním nástrojem přímého marketingu s umělou inteligencí, který se sám učí. Globálními uživateli systému jsou například BMW, NASA, Aukro, Walt Disney nebo londýnské letiště.

Blake Wittman
GoodCall

CEO

Blake Wittman je CEO GoodCallu, který je známý jako jeden z prvních disruptorů v oblasti náborových agentur ve střední Evropě. Blakeovu 17letou kariéru charakterizuje vášeň pro lidi a smysl, zkušenosti má z širokého spektra firem – od internetových startupů po firmy z Fortune100.

Flavia (Barbat) Anghel, Brandura International

CEO

Jako šéfredaktorka předních magazínů Brandingmag a Branding.news o brandingu je Flavia redakčně velmi zručná. Založila společnost Brandura International zabývající se marketingovými redakčními znalostmi a několik experimentálních konferencí.

Jan Beránek
U+

Founder & CEO

Jan Beránek je zakladatel a CEO globálního startupu U+, který provádí zakladatele a firmy lean startup procesem, vývojem a podporou jejich platforem a tím pádem realizováním jejich nápadů. U+ pomohlo v posledních dvou letech více než 40 startupům.

Ondřej Krátký
Liftago

Co-founder, Chief Growth Officer

Ondřej Krátký je spoluzakladatel alternativní české taxislužby Liftago, ve které aktuálně působí jako Chief Growth Officer a zaměřuje se na rozšíření oceňovaného startupu do dalších zemí.

Paul Pöltner
CONDA

CEO

Paul Pöltner je CEO a zakladatel největší evropské crowdinvestiční platformy CONDA, která nabízí startupům a inovátorům možnost získat kapitál na další rozvoj na bázi crowdinvestmentu. Conda má za sebou řadu úspěšných celoevropských projektů.

Jörg Binnenbrücker
Capnamic Ventures

Founding Partner

Jörg je advokát, studoval ekonomii a již více než 13 let aktivně působí na VC scéně. Před založením firmy Capnamic byl zakládajícím partnerem a výkonným ředitelem společnosti DuMont Venture a vybudoval investiční byznys mediální skupiny DuMont.

Honza Tyl
Inventi

Competence Leader Analyst

Honza Tyl má přes 12 let zkušeností v IT. Přes den pracuje pro velké bankovní korporace, po nocích zakládá startupy nebo Analytickou akademii. Ve společnosti Inventi pomáhá růst skupině analytiků. Jeho posedlostí jsou moderní technologie zejména vývoj mobilních aplikací a umělá inteligence.

Thomas Kösters
EIT Digital

International Outreach Lead

Thomas Kösters má díky řízení partnerství ve 14 zemích rozsáhlé znalosti internacionalizačních strategií. Před příchodem do akcelerátoru EIT Digital pracoval pro Microsoft Ventures. Je také zakladatelem projektu Startup Heatmap Europe, který analyzuje pohyb zakladatelů po Evropě.

David Kovalský
In2Greators

CEO

David Kovalský působí jako serial entrepreneur se zájmem o FinTech a chytrá řešení pro gastronomii. Jako CEO QFix Solutions spustil mobilní platformu pro nejlepší finanční brokery v ČR. V roce 2016 se vrátil jako byznys mentor mezi startupy.

Barbora Tyllová
PayU

Country Manager

Barbora Tyllová je country managerka společnosti PayU pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. PayU je jedním ze tří největších zprostředkovatelů on-line plateb v České republice. Před rokem 2013 Barbora působila jako manažerka v marketingu a obchodu v Microsoftu a T-Mobilu.

Karel Kučera
CzechInvest

CEO

Karel Kučera má pracovní zkušenosti z několika nadnárodních společností, mimo jiné Deutsche Post, Accenture a M. C. TRITON, ale také například z České televize. Od října 2014 je generálním ředitelem Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Maria Rockstroh
KMPG

Attorney

Maria je Senior Manager v KPMG Legal v Berlíně. Má rozsáhlé zkušenosti s poskytováním poradenství národním i mezinárodním klientům ve všech korporátního práva, zejména v oblasti M&A, reorganizací a přeshraničních transakcí. Je členkou iniciativy KPMG Smart Start, která poskytuje poradenství startupům a VC investorům.

Rostya Gordon Smith
People Impact

Founder

Rostya Gordon-Smith působí přes 25 let po celém světě v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů. Byla jmenována mezi 50 nejúspěšnějšími personalisty světa. Je zakladatelkou konzultační společnost PeopleIMPACT a spolku pro rozvoj žen a mužů MINERVA 21.

Jan Šmejkal
Startup Grind

China & APAC Community Director

Jan Šmejkal řídí největší podnikatelskou komunitu na světě Startup Grind v rámci Číny a APAC. Pod jeho vedením se komunita Startup Grindu v Číně více než zdvojnásobila. Aktuálně působí v Šen-čenu, kde pomáhá s budováním mostu mezi Čínou a zbytkem světa.

Václav Pavlečka
Air Ventures


Co-founder & CEO

Václav Pavlečka spojuje svět inovací a startupů s marketingem. Je zakladatelem startupového fondu a akcelerátoru Air Ventures. V roce 2014 v Praze stál za vznikem chicagské pobočky inovačního hubu Farmhouse, předtím se bavil prací pro americké klienty v rámci vlastní agentury Kliché Killers v New Yorku.

Vítek Šubert
UP21


Co-Founder & CEO

Vítek Šubert pracoval především na top management pozicích v oblasti strategie, prodeje, marketingu a produktů v mezinárodních technologických firmách jako např. O2, Dell nebo LG Electronics. V UP21 působí od zrodu firmy jako mentor startupů a ředitel Main Boardu. V říjnu 2016 se stal Partnerem UP21.

Daniel Vach
SENS Foods


Co-founder & Entomophagist

Daniel Vach se snaží změnit budoucnost jídla a udělat z hmyzu běžnou součást stravy. V SENS přinesly na trh jako první produkt proteinové tyčinky s cvrččí moukou. V současnosti se také věnují výstavbě vlastních cvrččích farem v Thajsku.

Colin Lamberton
Fallon Prague

Executive Creative Director

Colin Lamberton je Executive Creative Director ve Fallon Prague, pracující zejména pro ŠKODA Auto a Asahi. Jde o agenturu pro firmy, které svou konkurenci raději přechytračí než ji přeplatí. Během let Colin působil v Londýně, New Yorku, Paříži a Amsterdamu v agenturách jako Lowe, Chiat/Day či Arnold.

Eliška Divoká
Oscar Senior

Chief Marketing Officer

Eliška Divoká vede marketing ve startupu Oscar Senior, který se svou aplikací pomáhá seniorům jednoduše vstoupit do digitálního světa a zůstat v kontaktu s rodinou a přáteli. Oscar Senior se nyní účastní prvního Residency Programu v Google Campus Warsaw, do kterého by vybrán jako 1 z 10 startupů z regionu CEE.

Marián Gazdík
Startup Grind Europe

Director

Marián Gazdík je evropským ředitelem globální startupové komunity Startup Grind, podporované programem Google for Entrepreneurs, jež má za cíl vzdělávat, inspirovat a propojovat podnikatele a pomáhat jim v rozvoji a budování úspěšných firem.

Michael Prokop


Angel Investor

Michael Prokop je britský businessman. Posledních 25 let je Business Angel a konzultant multinárodním firmám jako Citibank a Czech Airlines. Jeho publikace „Financial Guides for SME's“ a „How to write a business plan“ vydal CzechInvest.

Andrea Gontkovičová, PMI

Director RRP CZ, SK and HU

Andrea Gontkovičová je členka představenstva společnosti Philip Morris ČR, kde působí od roku 1997. Od září 2016 je ředitelka oddělení výrobků se sníženým rizikem (RRP) pro ČR, SK a HU. Jejím cílem je, aby tyto nové bezdýmné tabákové výrobky jednou nahradily ty tradiční.

Michael Mareš
Forbes

Editor

Michaela Mareše zajímají nejnovější nápady českých internetových vizionářů a úspěchy českých technologických firem. Také už dlouho sleduje, co se děje, když se propojí byznys a sport.

Viktor Fischer
Rockaway Ventures

VC Investor

Viktor Fischer strávil 5 let v přední konzultační firmě McKinsey & Company. Předtím žil 11 let ve Francii, kde spoluzaložil technologický startup Innovatrics, zajišťující rychlou biometrickou identifikaci osob po celém světě. Zároveň působil jako mentor v několika akcelerátorech (StartupYard, Wayra, Spot).

David Nevečeřal Spendee

Co-founder & CEO

David Nevečeřal je kreativní a zkušený profesionál v oblasti internetu a e-commerce s bohatými zkušenostmi a znalostmi v oblasti prodeje a podpory kanálů. Je internetovým nadšencem s hlubokým porozuměním pro internetové technologie a velmi dobrými komunikačními a koordinačními schopnostmi.

Jozef Vodička Google

Regional Lead for South CEE

Jozef Vodička je vášnivý Googler, pomáhající vývojářům a startupům na jihu CEE být více úspěšný a výdělečný. Spoluzaložil a vedl několik startupů jako Venzeo.com, TrashOut.ngo, Matura.sk nebo Stuzkova.eu. Je spíkr na TEDx, 30 pod 30 ve slovenském Forbesu a IT auditor v AIESEC International.

Tomáš Studeník Insane Business Ideas

CEO

Tomáš Studeník je radikální inovátor, organizátor eventů a odborník na selhání v podnikání. Od roku 2014 pořádá v Praze a Budapešti FuckUp Nights. Od roku 2017 v Praze organizuje globální hackathon CEE Hacks, zabývající se otázkami mobility, energetiky a zdraví evropských měst.


Discussion Tables

powered by HubHub

Žít startup není jen tak. Přisedněte k našim diskuzním stolům, kde vás zkušení mentoři z domácí i zahraniční scény provedou důležitými oblastmi startupového byznysu. Poslechněte si od těch, co již startup žili nebo stále žijí, jak se v takovém byznysu dělá marketing a obchod, jak se staví produkt, jak vybudovat úspěšný tým a nebo jak nezkrachovat za první týden.

Registraci na Discussion Tables je třeba provést prostřednictvím aplikace Swapcard. Počet míst je omezen a registraci může provést pouze účastník s platnou vstupenkou.

Flavia (Barbat) Anghel, Brandura International

CEO

Jako šéfredaktorka předních magazínů Brandingmag a Branding.news o brandingu je Flavia redakčně velmi zručná. Založila společnost Brandura International zabývající se marketingovými redakčními znalostmi a několik experimentálních konferencí.

Cédric Maloux
StartupYard

CEO

Cédric Maloux je ředitelem prvního českého podnikatelského akcelerátoru StartupYard, který se zaměřuje na technologické startupy a patří do prestižní mezinárodní sítě Global Accelerator Network, a podporuje inovátory, hledící za hranice Česka.

Benjamin Von Wong


Global Influencer

Benjamin Von Wong je bojovníkem proti environmentálním problémům a na tyto problémy upozorňuje pomocí unikátních snímků, sdílením přes sociální sítě a crowdfundingem, Benjamin ví, jak získat pozornost i miliony dolarů pro dobrou věc.

Lubo Smid
STRV

Co-founder & COO

Lubo Smid je spoluzakladatel vývojářského studia STRV, které od roku 2012 vyvíjí aplikace v Silicon Valley. Patří do žebříčku Forbes 30 pod 30. Je startupově orientovaný podnikatel s rozsáhlými zkušenostmi s moderním vedením inženýrských týmů.

David Pavlík


Software program manager

David Pavlík má za sebou více než deset let zkušeností v nejvíce inovativních společnostech světa. Stál u spuštění produktů jako Microsoft Office nebo House of Cards. Ve společnosti SpaceX spolupracuje na softwarovém vybavení lodí Dragon.

Lucie Tvarůžková
Zonky

Co-founder

Lucie Tvarůžková stála jako CEO za vznikem české P2P půjčkové platformy Zonky, zabývající se půjčováním peněz mezi lidmi, kterou v roce 2017 získala finanční skupina Home Credit. Lucie se po úspěšném exitu vrátila do startupového inkubátoru CreativeDock, kde chystá nový projekt v oboru pojišťovnictví.

Marián Gazdík
Startup Grind Europe

Director

Marián Gazdík je evropským ředitelem globální startupové komunity Startup Grind, podporované programem Google for Entrepreneurs, jež má za cíl vzdělávat, inspirovat a propojovat podnikatele a pomáhat jim v rozvoji a budování úspěšných firem.

Margareta Křížová
CEAG

Head of Business Advisory

Margareta Křížová je jedna ze zakládajících partnerek CEAG, zodpovědná především za strategii, business development a poradenství v rámci fúzí a akvizic. Zároveň spolupracuje s fondy private equity, strategickými investory a vlastníky společností. Vystupovala jako investorka v pořadu Den D.

Martin Pejša
Creative Dock

Founder & Managing Director

Martin Pejša založil a vede Creative Dock, z něhož se postupem času stalo místo, kde vznikají vlastní startupy i ty na objednávku. Před tím roky pracoval ve velkých firmách, naposledy jako obchodní ředitel ve Vodafone CZ, kde vedl více než 1000 lidí v obchodech a call centrech.

Ján Búza
HubHub

Business Development Manager

Ján Búza je Business Development Manager v HubHub, kde pomáhá startupům s napojením na korporátní klienty. Pracoval pro venture kapitálový fond LRJ Capital a jako Head of Business Development v Exponea, jedné z nejrychleji rostoucích SaaS firem.

Eva Čejková Vašková
Podnikavá žena

Founder

Eva jako členka dozorčí rady Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR podporuje podnikání žen v projektu Podnikavá žena. Založila PR agenturu ConPro, projekt ŽENY s.r.o. a vybudovala desítku coworkingových Pracoven ŽENY s.r.o.

Thomas Kösters
EIT Digital

International Outreach Lead

Thomas Kösters má díky řízení partnerství ve 14 zemích rozsáhlé znalosti internacionalizačních strategií. Před příchodem do akcelerátoru EIT Digital pracoval pro Microsoft Ventures. Je také zakladatelem projektu Startup Heatmap Europe, který analyzuje pohyb zakladatelů po Evropě.

Jörg Binnenbrücker
Capnamic Ventures

Founding Partner

Jörg je advokát, studoval ekonomii a již více než 13 let aktivně působí na VC scéně. Před založením firmy Capnamic byl zakládajícím partnerem a výkonným ředitelem společnosti DuMont Venture a vybudoval investiční byznys mediální skupiny DuMont.

Jan Beránek
U+

Founder & CEO

Jan Beránek je zakladatel a CEO globálního startupu U+, který provádí zakladatele a firmy lean startup procesem, vývojem a podporou jejich platforem a tím pádem realizováním jejich nápadů. U+ pomohlo v posledních dvou letech více než 40 startupům.

Jean-Francois Ott
Ott Partners

Chairman

Jean-Francois Ott je francouzský realitní developer,který pracuje na projektech zachraňujících lidské životy. V Ott Partners mají ambici prosadit v různých budovách například defibrilátory nebo čidla pro kontrolu ovzduší.

Jindřich Fialka
Q Designers

CEO

Jindřich Fialka vede studio Q Designers, které v praxi používá metodiky Human Centred Design, Design Thinking a Customer Experience Design ve vývoji produktů a služeb. Jako mentor pomáhá startupistům v inkubátorech Impact HUB a ESA Bic.

Ondřej Krátký
Liftago

Co-founder, Chief Growth Officer

Ondřej Krátký je spoluzakladatel alternativní české taxislužby Liftago, ve které aktuálně působí jako Chief Growth Officer a zaměřuje se na rozšíření oceňovaného startupu do dalších zemí.

Paul Pöltner
CONDA

CEO

Paul Pöltner je CEO a zakladatel největší evropské crowdinvestiční platformy CONDA, která nabízí startupům a inovátorům možnost získat kapitál na další rozvoj na bázi crowdinvestmentu. Conda má za sebou řadu úspěšných celoevropských projektů.

Petr Beneš
6D Academy

Co-founder

Petr Beneš působil přes 20 let v bankovnictví, kde jako CIO rozvíjel nové bankovní systémy či samoobslužné aplikace. Dlouhodobě se věnuje vlivu digitální revoluce na ekonomiku a společnost, proto v roce 2016 spoluzaložil 6D Academy, kde téma řeší.

David Kovalský
In2Greators

CEO

David Kovalský působí jako serial entrepreneur se zájmem o FinTech a chytrá řešení pro gastronomii. Jako CEO QFix Solutions spustil mobilní platformu pro nejlepší finanční brokery v ČR. V roce 2016 se vrátil jako byznys mentor mezi startupy.

Petr Vítek
Impact Hub Prague

Co-founder & CEO

Petr Vítek má 10 let zkušeností v oblasti strategie, zvyšování výkonnosti a human capital v Deloitte, kde působil jako CFO. Zodpovídá za řízení Hubů a rozvoj akceleračních a inovačních programů. Působí ve správních radách neziskovek/nadací.

Mischa Wetzel
innogy Ventures

CEO

Mischa Wetzel strávil dvě desetiletí v podnikatelském ekosystému, zhruba polovinu jako zakladatel ve světě internetu, e-commerce, médií a hudby, druhou polovinu jako investor s rizikovým kapitálem. Nyní působí jako investiční partner v innogy Ventures.

Colin Lamberton
Fallon Prague

Executive Creative Director

Colin Lamberton je Executive Creative Director ve Fallon Prague, pracující zejména pro ŠKODA Auto a Asahi. Jde o agenturu pro firmy, které svou konkurenci raději přechytračí než ji přeplatí. Během let Colin působil v Londýně, New Yorku, Paříži a Amsterdamu v agenturách jako Lowe, Chiat/Day či Arnold.

Jan Nekovář
UP21

Ideamaker

Jan Petr Nekovář má 15 let zkušeností z oblasti personalistiky a rozvoje lidí v organizaci. Rozšířil aplikaci Blanchardovy teorie situačního vedení o vizualizaci různých pohledů na člověka. Je zakladatel Evoeringu, nového směru skupinové a osobní práce.

Štefan Šurina
LRJ Capital

Partner

Štefan Šurina je Partner v LRJ Capital, venture kapitálovém fondu zaměřeném na region CEE, kde je zodpovědný za strukturování a realizaci obchodů. Pracoval jako manažer v pražské kanceláři Deloitte, kde měl na starosti poradenství spojené s IT a IP.

Blake Wittman
GoodCall

CEO

Blake Wittman je CEO GoodCallu, který je známý jako jeden z prvních disruptorů v oblasti náborových agentur ve střední Evropě. Blakeovu 17letou kariéru charakterizuje vášeň pro lidi a smysl, zkušenosti má z širokého spektra firem – od internetových startupů po firmy z Fofrtune100.

František Vašek
innogy

Senior Manager

František Vašek má od počátku liberalizace bohaté zkušenosti na trzích s elektřinou a plynem. V současné době jako senior manažer společnosti innogy vede tým, který hledá inovativní obchodní myšlenky, které budou formovat energetickou budoucnost.

Martin Hrdlík
KPMG Legal

Director

Martin Hrdlík je advokát, který v KPMG Legal působí prakticky od jejího vzniku. Specializuje se především na korporátní právo, transakce a restrukturalizace, regulatorní problematiku a pracovní právo. Má významné zkušenosti v oblasti soudního a rozhodčího řízení.

Peter Ocasek
angelcam

Founder & CEO

Peter je zakladatel a CEO angelcam (platforma pro integraci a monetizaci bezpečnostního videa), spoluzakladatel startupového akcelerátoru StartupYard a inkubátoru Node5. Na dobrovolnické bázi pracuje jako mentor a poradce, především pro B2B startupy a univerzity.

Rostya Gordon Smith
People Impact

Founder

Rostya Gordon-Smith působí přes 25 let po celém světě v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů. Byla jmenována mezi 50 nejúspěšnějšími personalisty světa. Je zakladatelkou konzultační společnost PeopleIMPACT a spolku pro rozvoj žen a mužů MINERVA 21.

Karel Kučera
CzechInvest

CEO

Karel Kučera má pracovní zkušenosti z několika nadnárodních společností, mimo jiné Deutsche Post, Accenture a M. C. TRITON, ale také například z České televize. Od října 2014 je generálním ředitelem Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Jitka Zoderová
BusinessAnimals

Founder

Jitka Zoderová je zakladatelka největší komunity moderních obchodníků BusinessAnimals.cz. V posledních letech má za sebou více jak 500 schůzek s firmami ohledně nastavení jejich sales týmů a prodejních procesů. Se svým týmem propagují obchod 21. století skrz vlastní mediální kanál.


Angel Academy

powered by Keiretsu Forum

Máte v ruce balík peněz, ale nevíte, jak správně investovat? Navštivte na SWCS Angel Academy a staňte se investičním andělem během jediného dne! Zkušení mentoři tu budou sdílet své investiční receptury všeho druhu tak, abyste už příště věděli, jak se věci mají. A pokud si investování budete chtít rovnou vyzkoušet na vlastní kůži, držíme pro ty nejhladovější volné židle v hodnotícím týmu v Trial Pitch Zone.

Registraci na Angel Academy je třeba provést prostřednictvím aplikace Swapcard. Počet míst je omezen a registraci může provést pouze účastník s platnou vstupenkou.

Michael Prokop


Angel Investor

Michael Prokop je britský businessman. Posledních 25 let je Business Angel a konzultant multinárodním firmám jako Citibank a Czech Airlines. Jeho publikace „Financial Guides for SME's“ a „How to write a business plan“ vydal CzechInvest.

Peter Skrla


Angel Investor

Peter Skrla měl štěstí, že byl v posledních třiceti letech zapojen ve třech fantastických oblastech byznysu: startupech, venture kapitálu a restrukturalizace podniků. Jeho zkušenosti ze všech tří oblastí se skvěle doplňují.

Radek Musil
Fundlift

CEO

Radek Musil vystudoval Business Administration na UNYP a má titul Master of Science z LSE. V roce 2013 byl členem vítězného týmu na CFA Research Challenge. Od jeho vzniku pracuje ve Fundliftu a aktuálně ho řídí jako CEO.

Přemysl Rubeš
Bohemia Venture Capital

Managing Partner

Ve Francii Přemysl Rubeš pracoval v Revenue Managementu Air France a v předním technologickém gigantovi Amadeus. V České republice spoluzaložil a řídil pobočku Alteris, francouzské IT firmy. Také vedl v rámci investiční skupiny Rockaway vedl Bileto. Nyní řídí Bohemia Venture Capital.

Miroslav Nosál
Keiretsu Forum CEE

Managing Director & Angel Investor

Miroslav Nosál je zkušený manažer a investor. Pracoval jako MD v Patria Finance a v Merrill Lynch v Londýně jako Equity Research Director. Vedle toho pracoval v manažerských pozicích v dalších finančních institucích (PPF Investments, VÚB) a energetice (Pražská plynárenská, Tepláreň Košice).

Tomáš Ditrych
TD legal

Attorney-at-Law & Expert in VC transactions

Než založil vlastní advokátní kancelář zaměřenou na startupy a technologie, pracoval Tomáš Ditrych mnoho let v přední mezinárodní advokátní kanceláři. Je co-founder Angel Academy a autorem projektu vzorových právních dokumentů určených pro startupy a investory v ČR.


Google Launchpad

Individuální intenzivní mentoring od špičkových mentorů pro startupy a vývojáře aplikací v různých fázích vývoje. Více o Google Launchpadu včetně registrace najdete zde.

Pavlína Louženská

Pavlína Louženská je stratég zaměřený na vytváření integrovaných kampaní, propojující vyprávění příběhů a přístup řízený daty. Pavlína je bývalou marketingovou ředitelkou Zootu.

Jan Beránek

Jan Beránek je zakladatel a CEO globálního startupu U+, který provádí zakladatele a firmy lean startup procesem, vývojem a podporou jejich platforem a tím pádem realizováním jejich nápadů. U+ pomohlo v posledních dvou letech více než 40 startupům.

Vojta Roček

Vojta Roček je Lead Launchpad Mentor v Praze. Byl prvním analytikem v Keboola, BI vendoru s celosvětovou působností. Aktuálně je COO ve Stories.

Dorothy Gal

Dříve šéfka techlabu v Design Terminal, kde nyní působí jako Innovation Explorer. Dorothy Gal hodně pracuje se startupy v rané fázi, koordinuje obsah akcelerátorského programu a individuálně pracuje s týmy. Díky zkušenostem s organizačními workflow dokáže pomoci při strukturování pro budoucí růst.

Daniel Vattay

Daniel Vattay je trenér a konzultant s bohatými manažerskými zkušenostmi. Poté, co vedl týmy a řídil produkty v herních vývojářských firmách a úspěšných internetových startupech, se přesunul k tomu, aby svých deset let zkušeností využil k pomoci ostatním v rozvoji.

Hanoch Rabinovitz

Hanoch Rabinovitz pochází z hlavního města startupového národu, Izraele. Jeho specializací jsou strategie hodnot a růstu, designové myšlení, brand strategie, storytelling, komunikační strategie a řízení inovací. Je Google Developer Expert a jeden z prvních mentorů v programu Google Developers Launchpad.


Investoři v Trial Pitch Zone

V Trial Pitch Zone se představí startupy, které se nedostaly na SWCS mezi nejlepší projekty v TOP 10. Jedno místo je tu však rezervováno pro startup s divokou kartou, kterou budou na základě pitchů udělovat investoři nejlepšímu projektu právě v Trial Pitch Zone. Podívejte se, s jakými investory se můžete na SWCS setkat!

Daniel Hastík
Nextech Ventures

Partner

Daniel Hastík je exCEO Futurelytics, průkopník v prognostické analýze v e-commerce a herního průmyslu. V současné době řídí společnost Nextech Ventures, VC fond se zaměřením na začínající technologické startupy v USA a Evropě.

LinkedIn

Philip Staehlin
Spectacler

Founder

Philip zastával výkonné funkce ve firmách Roland Berger, CCS, A.T. Kearney, T-Mobile, Accenture a UniCredit. Je spoluvlastníkem StartupYardu, angel investor, poradce několika startupů a v současné době rozjíždí svůj vlastní společenský podnikatelský venture projekt Spectacler.

LinkedIn

Martin Peška
WOOD & Co

Venture Investment Manager

Martin strávil mnoho let své kariéry v top managementu poradenského a investičního bankovnictví, aby si uvědomil, že svět rizikového kapitálu je mnohem zajímavější. Martin je nyní primárně odpovědný za činnost aktivit spojených s rizikovým kapitálem skupiny WOOD & Co.

LinkedIn

Markéta Havlová
CzechInvest

Director of Startup Department

Jako ředitelka startupového oddělení v CzechInvestu je Markéta zodpovědná za řízení programů a aktivit pro startupové ekosystémy a startupy v České republice i v zahraničí. Stála u zrodu CzechStartups.org, prvního on-line startupového hubu v České republice.

LinkedIn

Tomáš Jiroušek
Springtide Ventures

Associate

Tomáš Jiroušek je podnikatel a investor. Jako Associate ve Springtide Ventures je zodpovědný za hledání nových investičních příležitostí, rozsáhlé výzkumy a analytické úkoly. Identifikuje a hodnotí příležitosti v souvislosti s relevantními trendy a trhy.


LinkedIn

Peter Ocasek
angelcam

Founder & CEO

Peter je zakladatel a CEO angelcam (platforma pro integraci a monetizaci bezpečnostního videa), spoluzakladatel startupového akcelerátoru StartupYard a inkubátoru Node5. Na dobrovolnické bázi pracuje jako mentor a poradce, především pro B2B startupy a univerzity.

LinkedIn

Zbyněk Solecký
innogy Energie

CFO

Zbyněk Solecký je CFO společnosti innogy Energie v České republice. Vystudoval matematiku a začal svou profesionální kariéru v oblasti bankovnictví. Později získal rozsáhlé zkušenosti v oblasti energetiky, kde pracoval téměř 20 let ve výkonných funkcích v oblasti financí.


LinkedIn

Adam Kočík
J&T Ventures

Managing Director

Adam Kočík je výkonným ředitelem a členem investičního výboru ve fondu rizikového kapitálu J&T Ventures. Má více než 13 let odborné praxe v investičním průmyslu a více než 7 let zkušeností s investováním do startupů.LinkedIn

Sabina Matzenauerová
MiddleCap Partners

Director

Sabina Matzenauerová je praktická, disciplinovaná, energetická a na výsledky zaměřená profesionálka v oblasti M&A se zkušenostmi v private equity a rizikovém kapitálu.
LinkedIn

Nicolas Tomassini
Ott Partners

CEO

Nicolas Tommasini je francouzský realitní developer, který pracuje na projektech zachraňujících lidské životy. V Ott Partners mají ambici prosadit v různých budovách například defibrilátory nebo čidla pro kontrolu ovzduší.
LinkedIn

Milan Ponert
UP21

COO

Milan Ponert je COO v UP21, kde pomáhá startupům růst. Předtím pracoval ve společnosti Dell jako marketingový ředitel pro ČR a SR a byl zodpovědný za management, vývoj a adaptaci nástrojů pro channel partnery ve všech zemích EMEA. Aktivně se zajímá o technologie, blockchain a kryptoměny.

LinkedIn

Vojta Krmíček
JIC

Startup Programme Manager

Vojta Krmíček se dříve věnoval výzkumu v oblasti síťové bezpečnosti, nyní již více než 5 let podporuje nově vznikající firmy a startupy na půdě JIC. Je odborníkem zejména na témata kolem vzniku a rozvoje začínajících projektů, průzkumu trhu a Lean startup metodologie.


LinkedIn

Michal Ciffra
DEPO Ventures

Head of DEPO Ventures

Michal Ciffra strávil několik let jako analytik a konzultant zaměřený na oceňování podniků a M&A. Nyní řídí DEPO VENTURES, platformu rizikového kapitálu, která propojuje světy investorů a začínajících podnikatelů. Michal pomáhá startupům jako mentor v akcelerátoru 100DC (Impact HUB).

LinkedIn

Roman Smola
MR Fund

Co-founder

Roman je co-founder MR Fund, jehož cílem je podpořit ambiciózní podnikatele, kteří mají velký potenciál AI, strojovém učení, IoT nebo Blockchainu. Je zakladatelem digitální agentury WDF, edtech startupu Glogster.com, online fashion storu Answear.cz a firmy Passengera se specializací na oblast propojených vozidel.

LinkedIn

Lukáš Hudeček
Node5

Founder & CEO

Lukáš Hudeček pracoval v oblastech e-commerce (B2B a B2C), výroby hardwaru (WiFi routery pro venkovské oblasti) a systémů domácí automatizace (Commax). Je bývalým vedoucím inženýrem na webových zabezpečovacích systémech Skype. V roce 2011 založil StartupYard, první akcelerátor v České republice. V současné době řídí Node5.

LinkedIn